کد خبر: 563 | زمان مخابره: ۱۵:۳۹:۰۴ - دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | دفعات مشاهده : | |

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گچساران تشکیل شد

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گچساران، از تشکیل ۱۴ کمیته این ستاد در شهرستان خبر داد و گفت: این ستاد به طور رسمی فعال شده است.’یدالله مرادی’ روز دوشنبه افزود: کمیته های طرح و برنامه ریزی، ارتباطات و اطلاع رسانی، فرهنگی و هنری، تبلیغات، فضاسازی، بسیج و نیروهای مسلح، مساجد و انجمن ها از جمله کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گچساران هستند.

وی، هیات ها و کانون های مذهبی ایثارگران، زنان و خانواده، کمیته دانشجویی، فرهنگیان و دانش آموزی، کودک و نوجوان، کارگری، بسیج، ورزش، روستایی و عشایری، فرهنگی و کمیته امنیتی و پشتیبانی را از سایر کمیته های تشکیل شده در شهرستان گچساران برای برگزاری مراسم و برنامه های ایام الله دهه فجر امسال برشمرد.

مرادی بیان کرد: ایام الله دهه فجر امسال با توجه به بیداری کشورهای منطقه از حساسیت بیشتری نسبت به سال های گذشته برخوردار است.

وی اظهار داشت: مشارکت هر چه بیشتر آحاد مختلف مردم شهرستان گچساران در برنامه های ایام الله دهه فجر امسال همچون تیری به قلب استکبار جهانی خواهد بود.

مرادی عنوان کرد: در سی و سومین جشن پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های متنوع و بانشاطی برای جوانان و نوجوانان شهرستان گچساران در نظر گرفته شده است.ارسال نظر


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


آخرین خبرها