کد خبر: 473 | زمان مخابره: ۱۲:۵۶:۱۹ - چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | دفعات مشاهده : | |

حمله نماینده گچساران و باشت به موتلفه و شورای نگهبان شهرستان و استان

نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه موتلفه با جریان فتنه هماهنگ شده گفت :موتلفه ها و گروه فتنه در گچساران و باشت با هم هماهنگ شدند . در پی اولین شکست سید قدرت اله حسینی در هیتهای اجرایی گچساران و باشت ایشان ضمن حمله به مسئولین شورای نگهبان گچساران وباشت توهین های نموده که قانونا باید جوابگو انها باشد.
وی گفت: آقایان شکوهی و سید یعقوب حسینی روسای هیات های نظارت در شهرستان های باشت و گچساران ۱۰۰ درصد مخالف بنده هستند که از سوی استان هم حمایت می شوند .
نماینده باشت و گچساران در مجلس هشتم ادامه داد : پیوند فتنه ، اصلاح طلب ها و موتلفه ای ها در باشت و گچساران با هم هماهنگ شده اند و از اعضای هیات اجرایی در گچساران هیچ نیرویی از طرفداران نماینده را انتخاب نکرده اند .
حسینی گفت : در هیات اجرایی شهرستان گچساران سه نفر حامی تاجگردون ، سه نفر حامی جعفری و دو نفر حامی فولادی است و اجازه حضور هیچکدام از طرفداران نماینده فعلی را در این هیات نداده اند .
وی با بیان اینکه در هیات اجرایی شهرستان باشت هم ۶ نفر مخالف و ۲ نفر موافق من هستند ادامه داد : با توجه به حضور آقایان شکوهی و سید یعقوب حسینی در هیات های نظارت باشت و گچساران قطعا نیروی در هیات های نظارت هم به ما نمی دهند.
ایشان همچنین گفتند:هدف آنها از چنین پیوندی زمین زدن نماینده فعلی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی است در حالی که آنها نمی دانند من اصلا قصد حضور در صحنه انتخابات مجلس نهم را نداشته امارسال نظرآخرین خبرها