کد خبر: 473 | زمان مخابره: ۱۲:۵۶:۱۹ - چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰ | بدون نظر | دفعات مشاهده : | |

حمله نماینده گچساران و باشت به موتلفه و شورای نگهبان شهرستان و استان

نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه موتلفه با جریان فتنه هماهنگ شده گفت :موتلفه ها و گروه فتنه در گچساران و باشت با هم هماهنگ شدند . در پی اولین شکست سید قدرت اله حسینی در هیتهای اجرایی گچساران و باشت ایشان ضمن حمله به مسئولین شورای نگهبان گچساران وباشت توهین های نموده که قانونا باید جوابگو انها باشد.
وی گفت: آقایان شکوهی و سید یعقوب حسینی روسای هیات های نظارت در شهرستان های باشت و گچساران ۱۰۰ درصد مخالف بنده هستند که از سوی استان هم حمایت می شوند .
نماینده باشت و گچساران در مجلس هشتم ادامه داد : پیوند فتنه ، اصلاح طلب ها و موتلفه ای ها در باشت و گچساران با هم هماهنگ شده اند و از اعضای هیات اجرایی در گچساران هیچ نیرویی از طرفداران نماینده را انتخاب نکرده اند .
حسینی گفت : در هیات اجرایی شهرستان گچساران سه نفر حامی تاجگردون ، سه نفر حامی جعفری و دو نفر حامی فولادی است و اجازه حضور هیچکدام از طرفداران نماینده فعلی را در این هیات نداده اند .
وی با بیان اینکه در هیات اجرایی شهرستان باشت هم ۶ نفر مخالف و ۲ نفر موافق من هستند ادامه داد : با توجه به حضور آقایان شکوهی و سید یعقوب حسینی در هیات های نظارت باشت و گچساران قطعا نیروی در هیات های نظارت هم به ما نمی دهند.
ایشان همچنین گفتند:هدف آنها از چنین پیوندی زمین زدن نماینده فعلی گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی است در حالی که آنها نمی دانند من اصلا قصد حضور در صحنه انتخابات مجلس نهم را نداشته امارسال نظر


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


آخرین خبرها